Skriv inn nye artikler her .
I dag er det 12. august (uke 32).
11.8. Redigerer medisin
10.8. Institute of Human Origins
9.8. Journal of Morfology and Anthropology - Luoyixi - Pengchong - Duibian
8.8. Penglaitan - snegle gips Echaz - kull skogen
7.8. Walther Hellmuth Karl Otto Graßmann - Rambertia Alpine Garden
6.8. Ruth G. Shaw - Loricrin (QS∀) - Bio7 - Huludong - Delphine Planas (LA)
5.8. Organisk kunst
4.8. Freshening - grid -coupled interferometry - Patricia Margaret Selkirk
3.8. Rudolphina Menzel
2.8. Ophidiophobia
1.8. Teresa K. Woodruff
26. - 31. juli Herto - Fabio Terribile - Jean de Heinzelin - Adam Heinrich Norwich - Gerd Sutter - Haua Fteah - Karpalt orgel - Rød liste over truede sopp i Japan - Lucy Beatrice Moore - Annie Morrill Smith
19.-25.7. Alligator Handling Farm - extrachromosomal Element - Borg (DNA) - Tea bag index (LA) - Ivan Löbl - Elizabeth Edgar (botaniker) - Tobias Mainda - Lokeslottet - Giulio Cuccodoro - Kategori: Zoo i India - Alice Laciny - Greta Stevenson - Edward Bruce Williamson - Herbert Zettel - Ekstrakromosomale elementer (nå WL) - Oksidosqualen -syklaser (QS -Chem ) - Aetocthonotoxin (QS -Chem ) - Paul Stricker - Fritz Gusenleitner - Wojciech J. Pulawski - Dirk Görlich
12.-18. juli Fish Museum & Biodiversity Center - Jacques de Beaumont - Walter Vogel (Entomologist) - Malte Haß - Limnology and Oceanography - Sigrid Graumann - William Toby White - Franz Uiblein - Hartmut Kegler - Phil Heemstra - Živko R. Adamović - Martin H. Muma - Harold A. Danmark - Mina Weinstein -Evron - Eliahu Swirski - Anima (hage) (kategorisert som en botanisk hage)
5. - 11.7. Theodor Wildbolz - Elefantenfleisch - Richard Maatsch - Fritz Schneider (Entomologist) - Biochemical Systematics and Ecology - Nathalie Cabrol - Jacques Aubert (Entomologist) - Na Dương (fossilt forekomst ) - Erwin Frink Smith - Yves Coineau - Eduard Handschin - Anna Belfer -Cohen - Erik J. van Nieukerken - Christa L. Deeleman -Reinhold - Jacobus Theodorus Wiebes - Symbiosom (üa) - Palau'amin - Kees van Achterberg - Morris Goodman - Gona (Etiopia) - Peter J. van Helsdingen - Edward A. Ueckermann - Utsmykket kjempehjort -Ben fra enhjørningshulen
1. - 4.7. Pieter Daniël Theron - Garusi 1 - Pierre LG Benoit - Israel Hershkovitz - Camille Donis - Eugenia Flores Vindas - Kategori: Paleoantropolog (Frankrike) - Irene Schloss - Kingmans koalescens - Johann Nave - David W. Schindler - Raymond Mayné - Pierre Lesne - Herbert Thomas Condon - Shane A. Parker - Ralph S. Baric - Harald Mischak (QS∀)
28.-30. juni Phyllis Rountree - Spencer Charles Hilton Barrett - Sarah Otto - Hayonim Cave - Hualong Cave - Laurenen - René Léopold Steyaert - EUginius - Kategori: Pingvinkoloni i Antarktis - Jean -Marie Vrydagh
21.-27. juni Thomas Hartmann (biolog) - Sosial økologi (Bookchin) - Sociedad zoologica del Uruguay - Rodolfo Escalante - Luis Barattini - Museo Zoologico Dámaso Antonio Larrañaga - Juan Cuello - mitotiske hemmere - Ruth Gruhn - Kategori: Transfeksjon - Manfred Möller - Gnotobiose - Andreas Bärt Honda Seiroku - Kategori: Transfeksjon - David Douglas Cunningham - Martin Kaltenpoth - Joseph Bancroft - N1 -Methylpseudouridine - Alexander Leonidowitsch Ginzburg - Rijksmuseum van Natuurlijke Historie - Hermann Biggs - Louise Vet - FJ Appelman - Boskop 1 - Anton Boudewijn van Deinse - Robert Tampé ( QS∀)
14.-20. juni W. Richard Schlickum - Peter Werner (biolog) - Koenraad Kuiper - Arctic (eplesorter) - Giorgos Dimitriadis - Sea slim - Anita Ganeri - Pierre Meulien - Baruch Arensburg - Sofia Simmonds - Denys Ovenden - Philip Felgner - Robert Malone - Peter Liljeström - Gustav Becker (Plant Breeder ) - John A. Burton - JoGayle Howard - EMBO Gold Medal - Eduard Schär - Ralph Buchsbaum
7.-13. juni Antonios George Plakidas - Apiculture Museum Münstertal - M. Celeste Simon - Adelheid Studer-Thiersch - Ragnar Spärck - Lee Hvit - Nikolai Alexandrowitsch Cholodkowski - Alwin Pedersen - Yuasa Hachiro - Gait fase (LA) - Hans Bub - Siegfried Eck - Hildegard Zeissler - Hans Kuiper - Bella Galil - Tysk senter for beskyttelse av laboratoriedyr (Bf3R) - SM -102 - Dieter Vogt (zoolog) - Frans Ernst Blaauw - Liste over planter og sopp som nylig er utryddet - Adriaan Anthoni van Bemmelen - Máté Bereczki
1-6.6. Syncytin - Kulturmilch - Eduard Daniël van Oort - Hilbrand Boschma - Agatha Gijzen - Ursula Friederich - Andreas Schmid (biolog) - Heinz Wermuth - Willibald Maurer - Gamighübel - Marian Młynarski - Tobias Plieninger - Oliver L. Austin - Consuelo De Moraes - Sebastian Bonhoeffer - William N. Eschmeyer - Generell naturhistorie for alle eiendommer - Vitaliano Donati - Jean Louis Prévost (medisin, 1790) - Ōshima Masamitsu - Navngivning av mutasjonene til SARS -CoV -2 (LA) - Komai Taku - Botanisk hage Teplice - Maki Moichirō
31.5. Leopold Döhner
24.-30. mai Carl Branson - Linda Katherine Escobar - Maxim Konrad Elias - Edwin O'Neill Willis - Miyaji Denzaburō - George H. Lowery - Variant Call Format - Kategori: Venom Spiders - Stephen D. Cairns - Donald F. Squires - Theodor Friedrich Julius Basiner - Louis . S Kornicker - Ito Keisuke - Vasile Radu Gh. - Helen Purdy Beale - Grasei - drue frø - etologiske samfunn - Den kanadiske entomolog - Meike Piepenbring - Kategori: Entomological magasin - Planschwirkung - Wolfgang Bischoff - Diaphonisierung - Mary Bunting
17.-23. mai Coptisin - Philip Rightmire - Krystyna Urbańska (Geobotanikerin) - Modest Gutu - Zarui Muradian - Jules Richard (oseanograf) - Modest Yakovlevich Kittary - Mihai Băcescu - Ivan Illarionovich Messjazew - Jean Broadhurst - Heike Krebber (QS∀) - Carol og Tim Inskipp - John Holt (veterinær) - Hermann Fischer -Sigwart - Norbert Pies - Richard Grimmett - Holger Bastians (QS∀) - Oriental Bird Club - Henry Stanley Raper - Nervisme
10-16 mai Brinke Stevens - Ornithological Society of the Middle East - Johann Ernst Probst - Nigel Redman (ornitolog) - Suzana Herculano -Houzel - Susumu Hagiwara - Heinz Ambühl - Silvia Dorn - Peter G. Ryan - Claire Spottiswoode - Kono Yasui - Geoffrey K. McCulloch - Michael Casement - Philippe Matile - Tschagyrskaja Cave - Australian Faunal Directory - Helen Baker (ornitolog) - Ronald Edmund Fraser Peal - Iwan Semjonowitsch Polyakow - Thomas W. Gladwin - Willem Vervoort - Kizzmekia Corbett - Sheng You Lu - Yuen Po Yang - Birger Bohlin - Arturo Zychlinsky - Walter W. Dalquest - Bouri - Metacommunity (QSB) - Ecological Stability (QSB) - Guattari Cave - Kitahara Tasaku - Margaret Levyns - Alexander L. George (kategorisert som atferdsforsker)
3. - 9.5. Ornitologisk kommunikasjon - Günther E. Freytag - J. Alan Holman - Memphis Meats - Robert V. Kesling - Claude W. Hibbard - Renate van den Elzen - Andrzej Sulimski - Jelle Reumer - Paul Sondaar - Alexandra van der Geer - Albert Mousson - Bodo D 'Ar - Rita Adrian - Richard Hørring - Bertel Bruun - Arkiv for naturhistorie - Uwe Lindemann - Maria Mottl - Hugo Roedel - Cioclovina Cave - Magnus Degerbøl - Wilhelm Erich Schmidt - Wei Lijie (forsker)
1. - 2.5. Gwynne Vevers - Leo Daniël Brongersma - Salannin (QS -Chem ) - American Society for Biochemistry and Molecular Biology - Aramis (Etiopia) - Isabel T. Hyman - Matsumura Jinzō - Frank Köhler
26.-30. april Camille Arambourg - Alfred James Peile - Gottfried Bollinger - Transkripsjon mediert forsterkning - Charles AM Meszoely - Scopa (biologi) - Pollenhöschen - Allia Bay - Fargeløs levedyktighet - Rosengarten (Stettin) - Van Wallach - Pulserende fordeling - Kanapoi - Manfred Kraus
19-25 april Joost M. Tinbergen -Wolfgang Elisabeth Krumbein - Rudi Drent - Robert Hodges - Sarah Van Hoosen Jones - John R. Faaborg - Fred Cooke (ornitolog) - Ludwig Heinrich Jeitteles - Lawrence M. Page - Naresh Chandra Datta - Bashford Dean - Nimet Öktem - Mehmet K. Atatur - Yusuf Kumlutaş - Karl Heinz Moll - Skogen og vannsyklusen
12.-18. april Eagles minimum essensielt medium - Edwin Mohn - Friederike Spitzenberger - Muhammad Sharif Khan - Bruno Kneubühler (entomolog) - Ibrahim Baran - Abidin Budak - Muhtar Başoğlu - Bayram Göçmen - Mladen Karaman - Stanko Karaman - Nikolai Fedorovich Gamaleja - Zoo Giza - Wick rug - Emanuel Mikschik - Natalja Lwowna Delone - Entactin - Henrik von Wehrden - Eyasi 1 - Éric Alibert - Lev Nikolajewitsch Delone - Amarogentin - Arboretum Ilseder Hütte - Arboretum Wolfsburg - Aduma - Myographion
5. - 11.4. Natalija Borisovna Ananjewa - Boris Sakojewitsch Tunijew - Paläovirologie - Christophe Dufresnes - Smithsonian Roosevelt African Expedition - Mathieu Denoël - Sergei Vladimirovich Ostrowskich - Nikolai Orlov Ljuzianowitsch -Mikhail Konstantinovich Glubokowski - Frauke Fischer - JPR Ochieng'-Odero - sfingosin - Bette A. Loiselle - Robert M. Zink - Stress Fiber - Rainer Froese - Bird Protection Net - Xerces Society - Shiv Raj Kumar Chopra - Bashambhar Nath Chopra - Parcentricity - William Frédéric Edwards - cellulært og molekylært biovitenskap - Mithan Lal Roonwal - Baini Prashad - Heinz Bauer (medic, 1933) - Front nyre - Carl von Bülow - Dev Dev Mukerji - Matthew Spriggs - Plant blindhet - Henri Jekel - Ursegmental stilk - Karl Enigk
1. - 4.4. James T. Tanner - Danata Formation #Fossils - Klaus Kloppstech - Arthur A. Allen - Cornell Lab of Ornithology - Erica H. Dunn - Beihoden - Lisa A. Steiner - Steven R. Beissinger - Arboretum Moravian Gate - John C. Wingfield - Karel Voous - David Albert Jones - Donald Sankey Farner - Max Düggeli
29.-31.3. Dominique G. Homberger - Walter J. Bock - Reinhard F. Stocker (QS∀) - Vittorio Delucchi - Eric A. Rickart - Diarylheptanoids - Kjell von Sneidern - Batscho -Kiro -Höhle - Angela McLean (biolog) - James Rising
22.-28. mars Donald Kroodsma - David Brewer (ornitolog) - Grace Oladunni Taylor - Jan -Peter Röderer - Christine Falk (biolog) - Helga Kersten - Karl Myrbäck - Francis Raymond Fosberg - Josef Anton Huber - Kategori: Sakprosa (botanikk) - Ove Erik Eriksson (sketchy) - Joachim Jenrich - Curcuminoids - Carl Ludwig Hablitz - Kategori: Rike - Hugh Wilson (botaniker) - Konsolidering (nevropsykologi)
15-21 mars Gregor Mendel Society Vienna - Kategori: Organisasjon (genetikk) - Jacques Blondel (økolog) - Alessandro Ghigi - Arthur Landsborough Thomson - Douglas Livingstone - Kurek -formasjon - Kugitang -formasjon - Liste over amfibier i Japan - Martina Schraudner - Paul Bovey - Venstre atrium - David Seth -Smith - Kalle M. Saksela - Trinity Peninsula Group #Fossils - Richard Julius Pumphrey
8.-14. mars Bertram Smythies - Nancy Turner - Anne Dejean - Carl Friedrich Wilhelm Krukenberg - Tömösvárysches Organ - Isabella Preston - Victor Gurney Logan Van Someren - Menneskelig og pattedyrs blodsirkulasjon - Jones Island kloakkanlegg - Jardín de Cactus - Latady Group #Fossiler - Martha Daniell Logan - Sosial læring hos dyr - Årets medisinske plante (Østerrike) - Henry Hurd Swinnerton - Liste over nominerte ETOY 2011 - Richard Weissenberg - Oka Asajirō - Liste over de eldste botaniske hagene i verden - Meike Stoverock (LA) - Liste over reptiler fra Japan - Cynthia Westcott - Jakob Jäggi - George Howard Parker - Kategori: Biological Society (Tyskland)
1. - 7.3. Juan A. Rivero - Elsie Naumburg - Rød liste over truede saltvannsfisk i Japan - Derrick Rossi - Ursula Klingmüller - Adriaan Cornelis Valentin van Bemmel - Andries Hoogerwerf - Isabella Abbott - Cytochrome P450 2C19 - FocusTerra - Optisk transfeksjon - Hans Machleidt - Angelika Anders- von Ahlften - Herbert Hölzel - Karl Wuhrmann - Meyer's Loop - Marion Fyfe - James D. Lazell
22.-28. februar Theodor von Wasielewski - Henriette Oboussier - Heinrich Wolf (zoolog) - Eileen Adelaide Bruce - Artur Augusto da Fonseca Cardoso - Edvard Bay - Copaene - Timofei Andrejewitsch Smelowski - Johann Georg Duvernoy - Elisabeth Dane - Soekarja Somadikarta - Werner Menke (biolog) - uformell gruppe (Biologi) - Strelitzia (publikasjonsserie) - Franz -Josef Kaup - Ulrich Gebhard
15.-21. februar 2-Methylacetoacetyl-CoA - Memoirs of Botanisk undersøkelse av Sør-Afrika - Herbert Roller - Emil Hölzel - Flight fysiologi - Mosquito spole - Bernhard Seifert (biolog) - Dobbel mord ved Linköping - Josef Oellacher - Ernst Wilhelm Martius - Kategori: Arkeologisk nettsted ( Neanderthaler) - Økologisk patency - Shovakh -grotten - Herman Georg Simmons - Shuqba -grotten - Josef Schaffer (lege) - Johann Heinrich Burckhard
8.-14. februar Entomological Society PommORION - Jens Esser - Volker Puthz - Thomas E. Wellems - Second Voyage of HMS Beagle - Rødliste over truede krepsdyr i Japan - Rød liste over truede koraller i Japan - Francis Albert Eley Crew - Ernst Christian Specht - Fabian Leendertz - Cedric Morris - Maria Hopf - Hans -Wolfgang Ackermann - Hantanirina Rasamimanana
1. - 7.2. Mary Ball - Lise Thiry - Apparater - Kategori: Aviculture - Christian Vibe - Society for Species Conserving Aviculture - Ono Ranzan - North Atlantic Marine Mammal Commission - Wilhelm Becker (Botanist) - Victor Hansen - Elisabeth Tschermak -Woess - Kategori: Insektbekjempelse
25–31 januar Blastocoline (QS∀) - Årets europeiske tre - Susan C. Alberts - Kategori: Geozoologi (Europa) - Karbios - Karsinisering - Rød liste over truede insekter i Japan - ~ Hymenoptera ~ - ~ Schnabelkerfe ~ - ~ Dragonflies ~ - ~ Biller ~ - ~ Sommerfugler ~ - John V. Dennis - Krzysztof Pyrć - Rødliste over truede ferskvanns- og brakvannsfisk i Japan - Carsiana botaniske hage - Økologisk infrastruktur - Castel San Gottardo - Alexander Danilowitsch Nosdratschow - oxDNA - Michael R. Silverman - Helge B . Bode - Vladimir Nikolajewitsch Tschernigowski - Georg Benz - Brigitte Senut - Wladimir Leonidowitsch Swiderski - Eberhard von Hagen - Leela Hazzah - Wladimir Alexandrowitsch Gowyrin - Hans -Martin Sass - Karl -Wolfgang Mundry - Margaret H. Mitchell - Anne Innis Dagg - Kategori: Utdød ape
18.-24.1. Thomas Liehr (biolog) - Robert F. Siliciano - Birgit Sattler - tysk Mikhailovitsj Kreps - Botanical Gardens Dominica - Bong Ham Koh - Jevgenij Mikhailovitsj Kreps - Jewpraksija Feodorovna Gurjanowa - Theodor Schuchardt - Liste over prefectural fisk i Japan - Oleg Grigorievich Kiss Akin - Pfannenstiel struktur - Alexander Ivanovich Kafanow - Parc de lémuriens à Madagaskar - Jewgeni Wladimirowitsch Wulff - Botanisk hage Lluc - Navesink -formasjon - Sherif A. Hassan - David William Holden - Nikolai Ivanovich Kuznetsov (botaniker) - Village eik
11-17 januar Bolortsetseg Minjin - Anastasia Michajlovna Semenova-Tyan-Schanskaja - Nikolai Adolfowitsch Busch - Günter Bergmann - Elisabeth Boyko - Anastasia Lawrentjewna Abramova - Lidija Ivanovna Sawitsch-Ljubizkaja - grå hegre koloni på Salzberg - Friedrich Staib - Alfred Adam (botaniker) - Hans Schreiber (biofysiker ) - Eugene F. Stoermer - Lyubov Nikolayevna Vasilyeva - Andrei Yakovlevich Gordjagin - Pablo Soto Mandazen - Dennis H. Bamford - Helena magebok - Gunther Wennemuth - Sergei Ivanovich Korschinski - Margaret S. Collins - George Dickie (botaniker) - polygalacturonase (QSB) - Ralph Hückelhoven - Dorete Bloch Danielsen
4. - 10.1. Prefectural Tree - Alison Jolly - Transkripsjon (magasin) - Giovanni Paolo Martelli - Katja Bühler - Enrico Schleiff - Elisabeth Puchhammer -Stöckl - Maude Delap - Helmut Fickenscher - Paul Egerton Weatherley - Eggeplomme Agar - Prefekturfugl - LeRoy Abrams - Rob Nelson - CeGa - Ramón Aveledo Hostos - Adolf Brauns - Irena Papazova -Anakieva - Diederich Friedrich Carl von Schlechtendal - Paolo Sassone -Corsi
1.–3.1.2021 Vlado Matevski - Marta Riutort - Ellen Baake - Florian Krammer - Hellmuth Buck - Martin Ackermann - Albert Müller (Entomologe) - Berkeley SETI Research Center
Weitere Artikel befinden sich hier .2020 --->
|